Прес-релізПосилюємо голос ЛГБТ+ під час війни: Реєстровані партнерства і рівність перед законом як ключова проблема спільнот

ГО “Бюро “Ми – є!” у партнерстві з Фондом “Країна доброї волі“ оголошують про запуск проєкту “Кризовий компас у час війни: Просування добробуту і прав людини для ЛГБТ в Україні”, під керівництвом правозахисника, директора ГО "Бюро "Ми – є!" Володимира Косенка.
Проєкт спрямований на посилення голосу ЛГБТК-спільноти під час війни та привернення уваги до ключової проблеми — недоступність інституту реєстрованого цивільного партнерства для ЛГБТ в Україні.

Галерея для ілюстрації проєкту

Про проєкт

Чому саме цей проєкт важливий?

Сім'ї ЛГБТК-героїв, які воюють на фронті, залишаються юридично невидимими, адже не мають можливості зареєструвати цивільні партнерства.Війна також ускладнила доступ до медичної, психосоціальної та гуманітарної допомоги для ЛГБТ-людей, які залишаються сам на сам з викликами наслідків агресії росії.
Тому наша мета – зібрати важливу інформацію про те, як війна вплинула на життя ЛГБТК-спільноти, та донести її до органів влади. Всеукраїнське опитування ЛГБТК дозволить продемонструвати людям, які приймають рішення, громадськості та міжнародній спільноті увесь спектр проблем з якими стикаються українці та українки. Для цього аналітики проєкту створять всеохоплюючий звіт, а команда проєкту презентує його політикам, державним діячам, правозахисникам та іншим зацікавленим сторонам.
Утвердження прав людини для ЛГБТК-спільноти є невід'ємною частиною процесу європейської інтеграції України. Ми прагнемо пришвидшити цей процес, адже війна не дає нам зволікати.
Запрошуємо всіх представників ЛГБТК-спільноти взяти участь в анонімному опитуванні. Ваш голос має значення і допоможе покращити добробут і умови для життя, сприятиме доступу до основоположних прав і свобод людини, гарантованих міжнародними документами.

Контакти для інформації: Христина Петрик, 0633277626moc.liamg%40kyrtep.aitsyrh

ЛГБТ проєкти і логотип ЄС: Прямуємо разом

Проєкт "Кризовий компас у час війни: Сприяння правам і добробуту ЛГБТ-спільнот в Україні" здійснюється за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства. Матеріали, розміщені на вебсайті, відображають позицію ГО “Бюро “Ми – є!” і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу.