ЗАХИСТ І ПРОСУВАННЯ ОСНОВОПОЛОЖНИХ ПРАВ ЛЮДИНИ ДЛЯ ЛГБТ-СПІЛЬНОТ В УКРАЇНІ: 

ГО "ПРАВОЗАХИСНЕ БЮРО "МИ – Є!"

МИ Є!

Громадська організація "Правозахисне бюро "Ми – є!": захист і просування прав ЛГБТ-спільнот в Україні

Звернення Директора ГО "Бюро "Ми - є!"

Юридичне визнання одностатевих пар – це про справедливість і рівність перед законом, на які очікує ЛГБТ-спільнота в Україні. Сім’ї героїв, які ведуть боротьбу за безпеку вільного світу, залишаються бути невидимими для нашої держави, незважаючи на майже 16 років від підписання профільних міжнародних документів. Я мрію, щоб кожна любов і кожна сім’я стали рівними перед законом.Щиро запрошую до спільної мети – рівність перед законом для всіх пар в Україні!

Володимир Косенко, Директор

Долучайся до опитування ЛГБТ-спільнот, щоб надати вищим органам влади правдиву інформацію про нас, спільне бачення розвитку соціальної згуртованості, враховуючи потреби і виклики, які стоять перед спільнотами в умовах триваючої війни.


Про Бюро в деталях

Учасники Бюро на Прайд-марші в Києві

ГО "Бюро "Ми — є!" адвокація і захист прав людини для ЛГБТ в Україні

Бюро "Ми є!" українська громадська організація, яка сприяє згуртуванню ЛГБТ-спільнот навколо цінностей верховенства права і прав людини, рівності і недискримінації.

Що варто знати про Бюро:

    Наш колектив правозахисників, юристів та адвокатів впроваджує адвокаційні кампанії на захист прав ЛГБТ-спільнот.
    Ми формуємо правозастосовну практику, щоб забезпечити міжнародні гарантії доступу до правосуддя і права на справедливий суд для лесбійок, геїв, бісексуалів і бісексуалок, трансгендерних людей.
    Ми турбуємось про добробут і розвиваємо потенціал спільнот.
    Спільними зусиллями спільноти волонтерів та за сприяння благодійників ми підтримуємо військових медиків, які несуть службу на передовій і піклуються про захисників України.

Долучайтеся до нашої спільноти, щоб разом досягати доступу до фундаментальних прав людини для ЛГБТК і підтримувати Збройні Сили України.

Колектив Бюро "Ми є!"Ми дотримуємося політики відкритості та прозорості задля реалізації спільної мети

Директор ГО "Бюро "Ми - є!"

Володимир Косенко

Директор
15+ років досвіду

moc.liamg%40era.ewuaerub

Володимир управляє діяльністю Бюро з 2018 року і забезпечує реалізацію Стратегічного плану Бюро на 2022 - 2025 роки.

Експерт з правових питань щодо прав людини

Ігор Кобліков

Радник з правових питань
18 років досвіду


Ігор супроводжує правову діяльність Бюро і надає юридичні консультації представникам і представницям ЛГБТ-спільноти.

Координаторка проєктів Бюро "Ми - є!"

Ірина Злепко

Фінансова менеджерка
7 років досвіду


Пані Ірина долучилася до нашого колективу нещодавно, втім давно є союзницею спільноти. Вона забезпечує прозорість фінансів та використання ресурсів, а також взаємодіє з контролюючими органами.

Менеджер з маркетингу ГО "Бюро "Ми - є!"

Тетяна Чернюк

Менеджерка з адвокації
5 років досвіду


Пані Тетяна піклується про проєкти Бюро і створює умови для співпраці з органами влади та зацікавленими сторонами. Вміє знаходити нестандартні рішення для викликів, що стоять перед колективом Бюро.

Менеджер з маркетингу ГО "Бюро "Ми - є!"

Юрій Велікдус

Психолог, консультант
7 років досвіду


Психолог, терапевт у гештальт-підході, позитивній психотерапіі та транзакційному аналізіДопомагаю людям знайти шлях до розуміння себе.

Illustration

Нік Сторчай

Дизайнер, консультант
8 років досвіду


Нік є медіатором громадського сектору і долучається до розробки інноваційних методів онлайн-комунікацій шляхом віузалізації даних в сфері демократизації суспільства і захисту прав людини.

Координаторка проєктів Бюро "Ми - є!"

Марина Косенко

Асистентка
16 років досвіду


Пані Марина долучилася до нашого колективу зовсім нещодавно, щоб посилити нашу взаємодію із зовнішнім світом і спільнотами. 

Менеджер з маркетингу ГО "Бюро "Ми - є!"

Сергій Білошицький

Кейс-менеджер
8 років досвіду


Сергій є досвідченим фахівцем соціальної роботи, залучення і співпраці зі спільнотами. Об'єднує різноманітні таланти нашої команди та інструменти новітніх технологій для найкращих результатів спільнотворення. 

Долучайся! 

Ставайте частиною нашого руху за рівність перед законом і гарантії дотримання прав найуразливіших спільнот ЛГБТ в умовах триваючої війни.  Запрошуємо до співпраці! 

Illustration

Запит цінових пропозиційПослуги в соціальній сфері

Бюро запрошує до співпраці Послуги Аналітика в соціальній сфері: ● дизайн, логіка, розробка інструментарію дослідження● аналіз фактичних даних (отриманих і зібраних)● оцінка можливостей і перешкод● розробка аналітичної записки● участь у розробці звіту● відкритість, толерантність, повага до дедлайнів.Ваша праця спрямована на покращення життя спільноти і українців загалом, ваш внесок сприяє соціальній згуртованості для інклюзивного суспільства. Просунуті навички використання новітніх технологій збору і обробки чутливої інформації стануть перевагою. Будь ласка, надішліть резюме і короткий мотиваційний лист:

Illustration

Запит цінових пропозиційПослуги в сфері права

Бюро запрошує до співпраціПослуги Експерта-аналітика в сфері права ● дослідження законодавства● аналіз фактичних даних (отриманих і наявних)● аналіз правових тенденцій● розробка стратегії впливу● розробка аналітичної записки● участь у розробці звіту● відкритість, толерантність, повага до дедлайнів.
Ваша праця спрямована на покращення життя людей, підтримку вразливих груп та створення більш інклюзивного і згуртованого суспільства. Просунуті навички використання новітніх технологій збору і обробки чутливої інформації стануть перевагою. Будь ласка, надішліть резюме і короткий мотиваційний лист:

Illustration

Волонтерство і навчальна практика для студентів 

Ми відкриті до діалогу з навчальними закладами, організаціями студентстького самоврядування і організаціями громадянського суспільства, які розвивають свою спроможність надавати стандартизовані послуги соціального суспроводу.   

E-mail

moc.liamg%40era.ew.uaerub