Опис проєкту
Підтримати ЛГБТК-спільноту в умовах війни, посилити її голос та сприяти захисту прав і свобод — такою є головна мета проєкту “Кризовий компас у час війни: Просування прав і добробуту ЛГБТ-спільнот в Україні”.
Ми хочемо надати інформацію про доступ до гуманітарної, психосоціальної, медичної допомоги та презентувати її тим, хто розробляє політику та приймає рішення — українській владі. В час війни ЛГБТ піддаються множинній дискримінації через свою гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію.Тому під час формування політик та програм підтримки для вразливих категорій населення державі та міжнародним партнерам важливо враховувати проблеми ЛГБТ-спільнот.
Відкритим залишається і питання щодо сімей ЛГБТ, які ведуть боротьбу за безпеку вільного світу і залишаються юридично невидимими.
Держава ігнорує необхідність забезпечити доступ до прав людини для ЛГБТ шляхом легалізації інституту реєстрованих цивільних партнерств.
Ціль проєкту
Опитування ЛГБТІК-спільнот
Підготовка аналітичного звіту
Презентація ключових результатів і рекомендацій союзникам
Налагодження співпраці з органами влади та громадянським суспільством
Інформаційна кампанія на підтримку прав людини
Мережування та партнерство задля добробуту спільнот
Мої щирі вітання! Юридичне визнання одностатевих пар – це про справедливість і рівність перед законом, на які очікує ЛГБТ-спільноти в Україні.
Сім’ї героїв, які ведуть боротьбу за безпеку вільного світу, залишаються невидимими для нашої держави, незважаючи на зобов'язання перед своїми громадянами і останні рішення ЄСПЛ на підтримку права на повагу до приватного і сімейного життя. Держава продовжує ігнорувати необхідність забезпечення доступу до прав людини для ЛГБТ. Без рівності перед законом неможливі інклюзивний економічний розвиток і прогрес у соціальній згуртованості. Я мрію, щоб кожна любов і кожна сім’я стали рівними перед законом.
Щиро запрошую вас до спільної мети – рівність перед законом для всіх пар в Україні!
Володимир Косенко,Стипендіант, Директор Бюро
Володимир Косенко
Тетяна Чернюк
Христина Петрик
Ігор Кобліков
Андрій Радецький
Володимир Шепард
Олександр Волков
Нік Сторчай
Вдячний і щасливий, що маю таку потужну підтримку на шляху до рівності перед законом!
Почуйте історії боротьби за рівність перед законом для ЛГБТ у подкасті "Ми - є!"
Spotify Podcasts
https://bit.ly/we_are_Spotify
YouTube Podcasts
Apple Podcasts
= Передумови:або чому проєкт важливий для мене, як українця, волонтера, активіста громадянського суспільства
Деякі з моїх останніх дописів ґрунтовно розкривають поточний стан справ у сфері прав людини для ЛГБТ. Я щиро радію, що соціальний проєкт, який посилює спільні дії ЛГБТ-спільнот було підтримано програмою Європейського Союзу — Eastern Partnership Civil Society Fellowship Programme.
Мені надзвичайно приємно отримувати ваші відгуки, тому обов'язково пишіть, якщо маєте ідеї щодо співпраці або маєте твердий намір долучитися до моєї команди!
Стипендіальна програми ЄС для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства
Стипендіальна програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства – це ініціатива Європейського Союзу для підтримки громадських активістів та представників громадянського суспільства з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, які демонструють глибоку відданість очолити позитивні соціальні зміни у своїх громадах. Програма сприяє розвитку спроможності стипендіатів конструктивно взаємодіяти з громадами та владою та сприяти реформам у країнах Східного партнерства. Проекти, що фінансуються в рамках Стипендіальної програми, мають бути пов’язані з пріоритетними темами Східного партнерства:
● Стійка, стала та інтегрована економіка● Зміцнення підзвітності, верховенства права та безпеки ● Забезпечення екологічної та кліматичної стійкості ● Сприяння стійкій та інклюзивній цифровізації ● Сприяння спільному прийняттю рішень та соціальній справедливості
Проєкт "Кризовий компас у час війни: Сприяння правам і добробуту ЛГБТ-спільнот в Україні" здійснюється за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства. Матеріали, розміщені на вебсайті, відображають позицію ГО “Бюро “Ми – є!” і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу.