Тренінг"Адвокація, активізм і мережування задля добробуту і захисту прав ЛГБТ-спільнот в умовах триваючої війни в Україні"18 травня 2024р., Київщина

Тренінг для ЛГБТ "Адвокація, активізм і мережування задля добробуту і захисту прав ЛГБТ-спільнот в умовах триваючої війни в Україні", 18 травня 2024 року від ГО "Бюро "Ми - є!"
  • КонтекстАктивіст_ки, правозахис_ниці, юрист_ки громадянського суспільства, віддані справі захисту прав людини, розроблять дієві стратегії для посилення голосу ЛГБТ-спільнот в умовах триваючої війни в Україні. Програма тренінгу зосереджена на розвитку навичок адвокації, громадського активізму і мережування, опанування інструментами новітніх технологій, що є критично важливими для впливу на політику рівності перед законом, підвищення обізнаності та розвитку стійких ЛГБТ-спільнот в Україні.


  • Artboard 48

    Для когоПредставни_ць громадянського суспільства, які мають підтверджений досвід у сфері правозахисту в інтересах ЛГБТ, а також впровадження медіа-кампаній і розробки рішень на базі IT та AI.


  • Мета● Згуртуватися і мати підтримку;● Мережуватися для розробки і реалізації соціально значущих проєктів;● Спільно впроваджувати правозахисні кампанії на підтримку прав людини для ЛГБТ.


  • Бюро опікується про трансфер, харчування, роздаткові і навчальні матеріали. Кінцевий термін подачі заявок: 16 травня, 12:00. Результати відбору будуть повідомлені 16 травня.


Форма реєстрації

Дякуємо!

Ваша відповідь надіслана. 

Can't send form.

Please try again later.

Партнери


Проєкт реалізовується в рамках програми підтримки ініціатив спільнот для покращення доступу ключових груп населення, які зазнають негативного впливу епідемії ВІЛ, до необхідних послуг з охорони здоров’я та гуманітарної допомоги в умовах війни та повоєнного відновлення від МБФ Альянс громадського здоров'я

Партнери проєкту "Ми - є! Підтримка ЛГБТ-спільнот в умовах триваючої війни". Друзі Бюро "Ми - є!"

Лічильник

0День
0Години
0Хвилини
0Секунди

Твоя участь важлива!

Заявки приймаються до 16 травня, 12:00.

Долучайся до опитування ЛГБТ